دانلود کامل مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن

Published on Author adminLeave a comment

مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن

هدف از این مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن بصورت جامع و کامل و جامع و با منابع جدید می باشد
دسته بندی روانشناسی،علوم تربیتی واجتماعی
بازدید ها ۲۶
فرمت فایل doc
حجم فایل ۱۰۲ کیلو بایت
تعداد صفحات فایل ۱۵۳

مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد 12 تا 30 ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن

فروشنده فایل

کد کاربری ۲

کاربر

دانلود مبانی نظری پایان نامه کارشناسی ارشد رشته روان‌شناسی تربیتی

ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن

بیان مسئله

زمان، ارزشمندترین سرمایه هر فرد، گروه و سازمان است. در واقع تنها سرمایه برگشت ناپذیر در اختیار انسان، زمان است، زیرا تولید پول، ماشین ، فناوری و حتی نیروی انسانی، وابسته به صرف وقت و تأمین زمان است همجنین تنها سرمایه غیرقابل خریداری و غیرقابل تولید و بازیافت، زمان می‌باشد. برای هر فردی در همه عرصه‌های زندگی وقت ارزشی فرا طلایی دارد ، به جهت تغییراتی که در دهه‌های اخیر در عرصه علوم و فنون انجام شده، زمان اهمیت بیشتری یافته و مردم مجبور هستند با سرعت بیشتری کارهای خود را انجام دهند، به همین دلیل لزوم مدیریت زمان، بیشتر احساس می‌شود.( در حقیقت مدیریت زمان یکی از راهبردهای مؤثر در جهت کاهش میزان اتلاف وقت است ، هدف آن جلوگیری از اتلاف وقت و نظم دادن کارها است (هاشمی‌زاده، ۱۳۸۵)).

همچنین با توجه به اینکه زمان، یک منبع محدود به شمار می‌آید لزوم مدیریت آن به خصوص در محیط‌های آموزشی برای دانش‌آموزان (نوجوانان و جوانان) از اهمیت بالایی برخوردار است، به طوری که به منظور کسب موفقیتهای تحصیلی باید از کارهای غیرمهم صرف نظر کرد و کارها را الویت‌بندی نمود.دوره نوجوانی و جوانی یکی از مهمترین و بحرانی‌ترین زمان زندگی هر فرد محسوب می‌شود.طبق تعریف سازمان ملی جوانان، افراد ۱۱تا۲۹ سال نوجوان و جوان محسوب می شوند.

نوجوان از دوره کودکی گذر کرده و وارد مرحله نوینی از زندگی می‌شود، ورود از دوره کودکی به دوره نوجوانی ،فرد را با مسائل و مشکلات فراوانی مواجه می‌کند. بررسی این مسائل و مشکلات در دنیای امروز از پیچیدگی خاصی برخوردار است ، بررسی این مسائل و مشکلات مستلزم بررسی همه جانبه نسلی است که در حال دگرگونی عمیق شخصیتی است و برای سازگاری، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند . با توجه به اینکه تمامی قوای زیستی، روحی، روانی، فکری و عاطفی فرد از دوران بلوغ دچار تغییر و تحول می‌شود، لازم است که به نوجوانان درخصوص مدیریت برخود (مدیریت بر زمان) اطلاعات و آگاهی‌هایی داد ، همچنین با توجه به ویژگی‌های شخصیتی نوجوانان و جوانان با تنوع احوال، دگرگونی‌های رفتار، موضع‌گیری در برابر امور و طغیان، مبارزه ،احساسات گرم و آتشین، سن خودنمایی و غرور، اضطراب و بیقراری، حادثه‌جویی و شرایط خاصی که نوجوانان و جوانان دارند بصورت بالقوه آمادگی انواع آسیب‌های اجتماعی را در خود نهفته دارند .

اگر در این سنین ویژگی‌های مذکور و نیازهای نوجوانان و جوانان از طرف مسئولین ذیربط ، خانواده‌ها و مربیان پرورشی و تربیتی مورد توجه واقع نشود نسل نوجوان و جوان با مسائل و مشکلات فراوان مواجه خواهد شد.یکی از مواردی که در مدیریت زمان نوجوانان و جوانان نقش بسزایی دارد، خود تنظیمی می‌باشد. یادگیری خودتنظیمی[۱] از مقوله‌هایی است که به نقش فرد در فرآیند یادگیری توجه دارد. این سازه ابتدا در سال ۱۹۶۷ توسط بندورا مطرح شد (کدیور، ۱۳۸۰) . این سازه در نظریه‌های مختلف روانشناسی از جمله نظریه‌های رفتاری، شناختی، شناخت اجتماعی، و ساخت‌گرایی مورد توجه قرار گرفته است. صاحب‌نظران مختلف الگوهای متفاوتی از خود تنظیمی در یادگیری ارائه داده‌اند. از جمله این الگوها، الگوی پینتریچ[۲] (۱۹۸۶) است. در این الگو، خود تنظیمی در یادگیری به استفاده از راهبردهای شناختی[۳]، فراشناختی[۴]، و مدیریت منابع[۵] اطلاق می‌شود.

راهبردهای شناختی، به راهبردهایی که دانش‌آموزان برای یادگیری، به خاطرسپاری، یادآوری، و درک مطلب از آنها استفاده می‌کنند ، اشاره دارد، این راهبردها هم برای تکالیف ساده و حفظ کردنی و هم برای تکالیف پیچیده‌تر که به درک و فهم نیازمندند کاربرد دارد(صمدی،۱۳۸۳).

راهبردهای فراشناختی، راهبردهایی هستند که جهت برنامه‌ریزی- بازبینی- اصلاح فعالیت‌های شناختی مورد استفاده قرار می‌گیرند. (براون و همکاران، به نقل از صمدی، ۱۳۷۳).

راهبردهای مدیریت منابع، راهبردهایی هستند که یادگیرندگان از آن برای کنترل و اداره محیط، مثل مدیریت در تنظیم وقت، نحوه تلاش، انتخاب محیط مطالعه، همچنین از افراد دیگر مثل معلمان، همسالان، و مانند آن استفاده می‌کنند. این راهبردها به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با محیط سازگار شده و آن را با توجه به هدف‌ها و نیازهای خود تغییر دهند. (زیمرمن و مارتینز- پونز[۶]، ۱۹۸۶)

در دوره نوجوانی باید به نوجوان خود نظم‌دهی رفتار را آموخت ، اینکار بوسیله آموزش و از طریق رسانه‌ها قابل حل می‌باشد.همانطور که بندورا در مورد خود نظم‌دهی رفتار گفته‌اند، رفتار آدمی عمدتاً یک رفتار خود نظم داده شده است و رفتار شخصاً تقویت شده بهتر از رفتارِ از بیرون تقویت شده، نگهداری می‌شود، باید به گونه‌ای رفتار کرد که نوجوان خود پی به مسئله زمان ببرد (سیف، ۱۳۸۵، ص ۳۷۰). از جمله چیزهایی که نوجوان و جوان از تجربه مستقیم و غیرمستقیم (جانشینی) می‌آموزد، معیارهای عملکرد می‌باشد و زمانی که این معیارها آموخته شده‌اند، پایه‌ای می‌شود بر ارزشیابی شخصی فرد . کارآمدی شخصی تصوری یا خود کارآمدی تصوری، همانند معیارهای عملکرد درونی شده، نقش مهمی در رفتار خود نظم‌دهی ایفا می‌کند.زمانی که به نوجوان و جوان درخصوص خود نظم‌دهی آگاهی داده شود و یادگیری ایجاد کرد ،فرد در تلاش است تا به کارآمدی شخصی تصوری، سطح بالایی برسد، زمانی که به این سطح رسیدند بیشتر می‌کوشد و پشتکار بیشتری از خود نشان می‌دهد و موفق می‌شوند.بندورا می‌گوید که چون افراد دارای کارآمدی شخصی تصوری سطح بالا بر روی امور، کنترل بیشتری دارند، عدم اطمینان کمتری را تجربه می‌کنند و کمتر می‌ترسند (سیف، ۱۳۸۵، ص ۳۷۰).

نوجوانان و جوانان برای مدیریت کردن زمان در انجام فعالیتها باید از یکسری فنون بهره کافی را ببرند تا بتوانند بر زمان خود مدیریت کنند، از جمله برای کارهای خود هدف را مشخص کنند ،برنامه‌ریزی در کارها داشته باشند، کارهای خود را تجزیه کنند و آنرا از کوچک یا کم به بزرگتر یا زیاد انجام دهد ، کارها را اولویت‌بندی کند، کارهای موظفی را پیگیری کند که آیا آن کار انجام شده یا خیر و همچنین نگذارد که تغییرات در برنامه‌ها آن هارا مضطرب کند و استرس ایجاد کند.تغییرات پردامنه و سریع بلوغ موجب می‌شود نوجوان تقدم و تأخر کارهایش را از دست بدهد. او نمی‌تواند برای روزمرگی‌اش اولویت خاصی را برگزیند و از این رو ممکن است در امور درسی به افت و بی‌انگیزگی دچار شود یا تعادلی منطقی میان ساعات بازی،‌خواب و کارهای روزمره برقرار نکند. ممکن است انرژی زیادی برای یکی از فعالیتهای روزمره صرف کند و ازکارهای دیگر باز بماند، مشاوره و دادن اطلاعات و آگاهی در این باره ضروری می‌باشد.

نوجوانان و جوانان از جمله کسانی هستند که با درک اهمیت زمان و استفاده صحیح از زمان می‌توانند علاوه بر اینکه خود، از زمان، بهره کافی ببرند به اهداف مورد نظر در محیط جامعه و مدرسه دست یابند.رسانه‌ها با تحولاتی که در جنبه‌های مختلف از بعد فن‌آوری تجهیزاتی و حجم و روش داشته‌اند به عنوان حاملان و منتقل کنندگان پیام، می‌توانند در باورها و افکار نوجوانان و جوانان موثر باشند. رسانه‌ها بدون در نظر گرفتن مرزهای جغرافیایی، عقیدتی و فرهنگی، امکان حضور در همه نقاط جغرافیایی پیدا کرده‌اند.تاثیررسانه ها بر نوجوانان و جوانان با استفاده از ابزارهایی است که آن ابزارها امکان این تأثیرگذاری را معین می‌کند.

صداوسیما به عنوان یکی از ابزارها در این راستا مطرح است. چون نفوذ، حضور، نحوه بیان و شکل انتقال پیام در رسانه صدا و سیما به طرز ویژه‌ای است که مخاطب را می‌تواند با انواع و اقسام شگردها و روش‌هایی که در آن وجوددارد به خود جلب کند. این رسانه می‌تواند در نحوه تغییر دگرگونی در نوجوانان و جوانان پرنفوذترین و موثرترین عامل باشد. البته نقش و سهم تلویزیون در تاثیرپذیری بر روی جوانان و نوجوانان حائز اهمیت می‌باشد، ضمن اینکه از تلویزیون در همه ساعات شبانه‌روز و در خانه می‌توان استفاده کرد. نقش آموزش رسانه‌ها مهم‌تر از آموزش رسمی مراکز آموزشی می باشد، زیرا دامنه کار مراکز آموزشی محدود است در صورتی که آموزش از طریق وسایل ارتباط جمعی گسترده و همیشگی است. البته وسایل ارتباط جمعی خصوصاً تلویزیون آموزش را همراه با صحنه‌های زنده ارائه می‌دهد که شوق بیشتری را برای یادگیری ایجاد می‌نماید ، رسانه‌ها بخصوص تلویزیون می‌تواند تآثیر خیلی زیاد بر روی نوجوانان و جوانان داشته باشد. حال این پرسش مطرح می‌شود که مدیریت زمان در این میان چه نقشی را ایفا می‌کند؟ همه می‌دانند که زمان ،گذراست و در اختیار ما نیست و فرصت از دست رفته جبران ناپذیر است. پس مدیریت این سرمایه با چنین اهمیتی چه مفهومی می‌تواند داشته باشد؟ بسیاری از صاحبنظران مدیریت، بر این باورند که کاربرد مفهوم مدیریت زمان، صحیح نیست و به جای آن استفاده از برنامه‌ریزی زمان، مطلوب‌تر است. با بررسی‌ها و جستجوهایی که در مراکز پژوهشی و دانشگاهی انجام شد،

تحقیقی با عنوان «بررسی میزان مهارت مدیریت زمان در نوجوانان و جوانان» به دست نیامده است، عمده بررسی‌ها حول محور مدیریت زمان بوده است که نشان می‌دهد اتلاف وقت زیاد می‌باشد و مدیریت زمان اندک. در این تحقیق سعی شد با بررسی میزان مهارت نوجوانان و جوانان در مدیریت زمان، مورد تحلیل قرار گیرد. بنابراین در این تحقیق در پی پاسخ به این سؤال می باشد که آیا برنامه‌ریزی برای کارهای محوله از مدیریت زمان، تبعیت می‌کند؟ آیا توانایی مدیریت زمان در نوجوانان بیشتر از جوانان است ؟ آیا بین مهارت مدیریت زمان در نوجوانان و جوانان تفاوت وجود دارد؟ آیا نوجوانان و جوانان طبقه پایین با نوجوانان و جوانان طبقه بالای جامعه از نظر مدیریت زمان تفاوت دارند؟آیا نوجوانان و جوانان دختر نسبت به نوجوانان و جوانان پسر از مدیریت زمان بهتر استفاده می کنند؟آیا رابطه ای بین اتلاف وقت و مدیریت زمان وجود دارد؟ایا بین میزان مدیریت زمان و میزان تماشای تلویزیون رابطه ای وجود دارد؟۱- Self-Regulation learning

۲- Pintrich

۳-Cognitive Strategies

۴-Metacognitive Strategies

۵-Resource Management Strategies

۱- Zimmerman & Matinez- Pons

واژگان کلیدی: مهارت مدیریت زمان، نوجوانان، جوانان
اهمیت و ضرورت تحقیق
در جامعه ما، الگوی صرف وقت به میزان قابل ملاحظه‌ای کمیاب است. با وجود آنکه همه به یک میزان، زمان در اختیار داریم، ولی دیده می‌شود آنهایی موفق‌ترند که از وقت خود بهتر استفاده می‌‌کنند، الگوی رفتاری صحیح را باید با آموزش ایجاد کرد، مدیریت زمان، دانش، نگرش و رفتار افراد را در جهت بهره‌برداری هر چه بیشتر از عمر ارتقاء می‌بخشد. زمان و چگونگی مدیریت بهینه آن، یکی از مسائلی است که برای انسان‌ها حائز اهمیت است. ارزش زمان برای همه برابر نیست و همه به نحو یکسانی از آن استفاده نمی‌کنند. بسیاری ازانسان‌ها علاقه‌مندند که به نحو احسن از زمان، نهایت بهره را ببرند، در حالیکه برای دیگران این چنین نیست ،در این خصوص که چگونه از زمان استفاده شود، مسلماً به یک‌سری مهارت‌ها و مدیریت‌های ویژه‌ای مورد نیاز است، به عبارتی هر چه میزان آشنایی با این مهارت بیشتر باشد به همان نسبت کنترل و مدیریت آن ساده‌‌تر و دقیق‌تر صورت می‌گیرد.
تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که مدیریت زمان در اهمالکاری تحصیلی تأثیرگذار است. مدیریت زمان یکی از مسائل مهم و جدی در سطح بین‌المللی است. جوانان و نوجوانان نیز بدون مدیریت زمان گاهی تمامی وقت خود را در امور غیر ضروری از بین می‌برند، استفاده درست و مؤثر از زمان، می‌تواند بعنوان رفتاری در جهت تأیید وجود انگیزش پیشرفت و موفقیت در نوجوانان و جوانان باشد. با این حال موضوع مهارت نوجوانان و جوانان در مدیریت زمان، موضوعی است که کمتر به آن پرداخته شده است.
بنابراین انجام پژوهش به منظور شناسایی رابطه و تعامل میان مهارت نوجوانان با مهارت جوانان در مدیریت زمان به مشاوران و برنامه‌ریزان در امور نوجوانان و جوانان کمک خواهد کرد تا در جهت ارائه شیوه‌های مناسب برنامه‌ها و راهکارهاموفق شوندو راهنمایی لازم بدهند ،در اهمیت مدیریت زمان می‌توان گفت که نوجوانان و جوانانی که نتوانند وقت خود را تنظیم کنند ازعهده انجام هیچ‌کاری بر نخواهند آمد. در زمینه مهارت نوجوانان و جوانان در مدیریت زمان تاکنون در کشورمان تحقیقات اندکی انجام شده ،در نتیجه فقدان سابقه تحقیقی در بستر بومی جامعه مورد مطالعه، یکی از دل مشغولی‌های جدی تحقیق می‌باشد.از سوی دیگر مواجه با ازدیاد منابع در به انحراف کشاندن قشر نوجوان و جوان ،دسترسی محدود نوجوانان و جوانان به مشاوران و روانشناسان تربیتی متخصص و ماهر از جمله مشکلاتی است که نشان می‌دهد نوجوان و جوان در چه شرایط بحرانی روبرو می باشند.
مدیریت ضعیف زمان را نمی‌توان پنهان نمود و اثربخشی بیشتری مورد نیار است، زیرا برای موفقیت بیشتر چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه‌ای، نیازمند بکارگیری راهبردهای مدیریت زمان می‌باشیم. این راهبردها برای استفاده بهینه از وقت، تنظیم شده و بعنوان روش‌هایی برای کنترل زمان به کار می‌رود. با استفاده مؤثر از زمان می‌توان اهداف را مشخص کرد و وظایف و فعالیت‌ها را برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی نمود، با برنامه‌ریزی ، درک نوجوان و جوان از زمانِ در دسترس، افزایش یافته در نتیجه می‌توانند از زمان خود به صورت هدفمند و سازمان یافته بهره‌مند شوند. بیشترین کاربرد مدیریت زمان می‌تواند در جوانان و نوجوانان باشد چرا که این قشر از جامعه در آینده بعنوان نسل جدید چرخهای اقتصادی، علمی، فرهنگی کشور را به عهده خواهند داشت. با توجه به اهمیت فراگیری اصول مدیریت زمان و آگاهی از مهارت نوجوانان و جوانان در مدیریت زمان، تأثیر آن در سلامت جامعه فردای ما می‌باشد.
این تحقیق شاید وسیله‌ای جهت فراگیری و انتقال آن به دیگران و گامی در جهت رشد و تعامل جامعه برداشته شود. ضرورت توجه به مدیریت زمان بخصوص درکلان شهر تهران که نوجوانان و جوانان زیادی از وقت خودشان را به طرق مختلف از جمله ماندن در ترافیک و استفاده نادرست از اینترنت و بازی‌های کامپیوتری و قدم زدن (پرسه زدن) در کوچه و خیابان و از این قبیل از دست می‌دهند، حائز اهمیت است.از طرفی دیگر، پیچیدگی شرایط زندگی به واسطه ظهور رسانه‌های مختلف، موقعیت‌های پیچیده اجتماعی و اخلاقی، تغییرات اجتماعی، انتظارات و ارزش‌ها، فرصت را برای نوجوانان وجوانان تنگ‌تر و شرایط را بسیار سخت‌تر کرده است. به همین دلیل، آموزش راهبردهای مدیریت درست زمان برای نوجوانان وجوانان در کشور ما یک ضرورت است. از آنجا که نوجوانان و بخصوص جوانان پرمشغله‌ترین قشر جمعیت جوان هستند، همچنین قشر عظیمی از جمعیت کشور مان را تشکیل می دهند،ارائه راهبردهای مدیریت زمان به آنان، بسیار مهم به نظر می‌رسد.
نتابج:
نتایج این بررسی نشان داد که بیش از نیمی از نوجوانان و جوانان به صورت منظم تلویزیون تماشا می‌کنند و از این تعداد بین ساعات ۲۴-۱۹ تلویزیون تماشا می‌کنند. برای ترویج فرهنگ استفاده بهینه از زمان، صداوسیما در این ساعات می‌تواند از طریق پخش برنامه‌های آموزشی در خصوص مدیریت زمان، تولید فیلم و سریال در زمینه فرهنگ استفاده بهینه از زمان، ارائه بحث‌های کارشناسی از طریق متخصصین، مشاوران و روانشناسان، نشان دادن الگوهای عینی از طریق مجریانی که خودشان استفاده بهینه از زمان کنند، می‌توانند در زمینه استفاده بهینه از زمان به نوجوانان و جوانان آموزش دهند.
در بررسی رابطه بین میزان تماشای تلویزیون و مدیریت زمان نشان داد که با افزایش میزان تماشای تلویزیون در نوجوانان و جوانان مدیریت کردن زمان کاهش می‌یابد و نمی‌توانند از وقت خود به نحو احسن استفاده کنند، برای جلوگیری از این کار، صداوسیما باید برنامه‌هایی پخش کند که زمانی که نوجوانان و جوانان وقت خود را به تلویزیون تماشا کردن صرف می‌کنند باید استفاده بهینه از آن زمان ببرند و آن برنامه‌ها باید متنوع و در عین حال جذاب و آموزنده باشد. از آنجا که بیش از نیمی از نوجوانان به ویژه جوانان مهمترین عامل اتلاف وقت خود را نداشتن شغل مناسب، بازی‌های کامپیوتری، نبود برنامه‌ریزی منظم، نبود تفریح و سرگرمی برای اوقات فراغت دانسته‌اند، بنابراین شایسته است فرهنگ استفاده و بجا از امکانات و وسایل در قالب فیلم‌ها، سریال‌ها و برنامه‌های دیگر به نوجوانان و جوانان آموزش داده شود.
با توجه به نقش محوری و پرمسئولیت نوجوانان و جوانان در آینده و با توجه به اینکه شاخص میزان برنامه‌ریزی و نظم در پسرها کمتر از دخترها بوده است، لازم است پسرها متناسب با نقش و وظایف خاصی که برعهده آنها گذاشته می‌شود از حیث اصول برنامه‌ریزی، نظم و مدیریت زمان آموزش داده شوند و دست‌اندرکاران آموزه‌های مبتنی بر اصول برنامه‌ریزی و نظم، مدیریت زمان را در متن برنامه‌ها، فیلم‌ها و سریال‌ها به آنها انتقال دهند.
با توجه به اینکه شاخص میزان برنامه‌ریزی و نظم در گروه نوجوانان کمتر از جوانان بوده است و با توجه به نقش سازنده این قشر (دانش‌آموزان) در آینده این مرز و بوم لازم است صداوسیما در برنامه‌هایی از کارشناسان و مشاوران تحصیلی و تربیتی برای حل مشکلات و پاسخ به سؤالات نوجوانان دعوت کنند.
صداوسیما می‌تواند با معرفی افراد نمونه و شایسته‌ای که در طول زندگی به موفقیت‌های بسیاری دست یافته و موفقیت خود را مرهون برنامه‌ریزی و نظم در زندگی می‌دانسته‌اند، مشوق مخاطبان در این زمینه باشد. به نظر می‌رسد از آنجا که نوجوانان نسبت به برنامه‌ریزی و نظم اقبال نشان داده‌اند، معرفی دانش‌آموزان ممتاز که موفقیت‌هایی کسب کرده‌اند مؤثر باشد.
به تصویر کشیدن آثار و عواقب نبود برنامه‌ریزی، بی‌نظمی و مدیریت زمان، می‌تواند انگیزه افراد را به سمت اجتناب از بی‌نظمی و بی‌برنامگی و اتخاذ هدف و برنامه‌ریزی در کارها و وظایف زندگی سوق دهد.
به نظر می‌رسد به تصویر کشیدن تأثیرات روانی همچون بالا بودن میزان رضایت خاطر و آرامش در افرادی که دارای برنامه‌ریزی و مدیریت زمان در زندگی هستند و فرصت‌های زندگی خود را غنیمت شمرده و در جهت رشد و بالندگی خود و جامعه تلاش می‌کنند، در تقویت و رواج فرهنگ مدیریت زمان در زندگی مخاطبان مؤثر باشند.
فهرست مطالب
چکیده ۱
فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه تحقیق ۱۶
مقدمه ۱۷
ماهیت و مفهوم زمان ۱۸
تاریخچه مختصر از زمان ۲۰
مفهوم مدیریت زمان ۲۴
مبانی نظری مدیریت زمان ۲۴
مفهوم نوجوانی ۴۰
نوجوانی و رشد آن در مکتب اسلام ۴۰
نوجوانی و رشد آن در نظریه‌های معاصر ۴۲
نظریه‌های رشد نوجوانی ۴۴
ویژگی‌های نوجوانی ۶۰
جوانی ۶۳
جوانی و رشد آن در اسلام ۶۳
جوانی و رشد آن در نظریه‌های معاصر ۶۴
شرایط زیستی ـ غریزی جوانی ۶۶
شرایط ذهنی جوانی ۶۷
شرایط روانی جوانی ۶۸
شرایط عاطفی و اخلاقی جوانی ۶۹
ویژگی‌های رشد جوانی ۷۲
رشد اجتماعی و اخلاقی ۷۵
ویژگی‌های تفکر دوره جوانی ۷۶
مفهوم روانشناختی مدیریت زمان ۸۰
اصول مدیریت زمان ۸۴
دیدگاه‌های مدیریت زمان ۸۵
تکنیک‌های مدیریت زمان ۸۶
قوانین مرتبط با مدیریت زمان ۹۱
نسل‌های مدیریت زمان ۹۳
عوامل اصلی در عدم استفاده بهینه از زمان ۹۵
عوامل اتلاف وقت ۹۹
مبانی نظری رسانه ۱۰۵
پیشینه تحقیق ۱۱۴
تحقیقات انجام شده در داخل کشور پیرامون مدیریت زمان ۱۱۵
تحقیقات انجام شده در سایر کشورها پیرامون مدیریت زمان ۱۲۲
جمع بندی ادبیات و پیشینه تحقیق ۱۳۰
منابع ومآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی

ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه …

۳۱ فروردین ۱۳۹۷ – هدف از این پایان نامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن بصورت جامع و کامل و جامع و با منابع جدید می باشد.

مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

۳۱ فروردین ۱۳۹۷ – هدف از این مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن بصورت جامع و کامل و جامع و با منابع جدید می باشد.

مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد – آپارات

▶ ۰:۰۹

۳۱ فروردین ۱۳۹۷
دانلود فایل اصلی https://goo.gl/Y7e3rd هدف از این مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن بصورت جامع و …

مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایممحقق گرامی،شما با جستجوی مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای…

ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه …

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ – مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد … مبانی نظری ارزیابی آمادگی سازمان برای پیاده سازی ERP ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایمهموطن گرامی سلام.

مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ – لحظات خوشی را برای شما آرزومندیممدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران فایل مارکت مجموعه مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن برایتان آماده شده است تا بتوانید به اهداف خود برسید و خود را به…

مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایم عنوان محصول دانلودی:مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا …

مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

۳ روز پیش – لینک مرتبط » مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن. تحلیل خستگی شاتون یک موتور نسبت به تراکم متغیر بررسی اصول اسلامی در گزارشهای مالی در ایران شناسایی عوامل کلیدی توفیق در پیاده سازی EIS بررسی و تعیین مناسبترین تراکم بوته به …

دانلود فایل ( ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ – ما بهترین محصولات را برای رضایت شما گرد آورده ایمعنوان محصول دانلودی:ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه…

ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله – ویدوفا

▶ ۰:۰۹

۳۱ فروردین ۱۳۹۷
دانلود فایل اصلی https://goo.gl/yk4jpY هدف از این پایان نامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن بصورت جامع و …

مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ – عنوان این مقاله : مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن. هدف از این مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن بصورت جامع و کامل و جامع و با منابع جدید می باشد. دانلود مستقیم فایل. به شما بازدید کننده …

حسابداری – فایلینا

fileina.com,فروشگاه ساز فایلینا,حسابداری,پرسشنامه ارزیابی امکان استفاده از بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه,ارزیابی امکان استفاده از بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه,مبانی نظری ارزیابی امکان استفاده از بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه,پروپوزال ارزیابی امکان استفاده از بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه,امکان سنجی استقرار هزینه …

تحلیل نتایج ارزیابی عملکرد دانشگاه الزهرا(س) در سال ۱۳۹۱

شاخص.های.ارزیابی.تا.حدودی.بومی.سازی.شوند. و.اما.کتاب.پیش.رو.مشتمل.بر.فصل.های.زیر.می.باشد.: در.فصل.اول..به.مبانی.نظری.ارزیابی.عملکرد..سازمانی.پرداخته.شده.است. ….. و.شاخص.های.عملکرد.را.در.طول.زمان.ارائه.می.دادند.،.بودجه.این. کار.توسط.دفتر.مدیریت.برای.این.آژانس.ها.فرستاده.می.شد.]۵[. ۷-۱- تاریخچه ارزیابی عملکرد در ایران. در.ایران.

بانک اطلاعات پایان نامه ها – سامانه بانک اطلاعات پایان نامه – …

۴۲, شناسایی عوامل موثر در افزایش قیمت تمام شده و تطویل زمان انجام کار پروژه‌‌های احداث انبارهای نفت و ارایه راه‌کارهای اصلاحی آن, مسعود رهبریان یزدی, دانشکده فنی و مهندسی, عمران, ۰۰۰۰-۰۰-۰۰٫ ۴۳, ارزیابی عملکرد مدیریت HSE به‌وسیله مدل کارت امتیازی متوازن (BSC), آمنه پورحسن گلسفیدی, دانشکده فنی و مهندسی, مهندسی محیط زیست …

خرید و دانلود تحقیق مدیریت زمان | pooya – olearning.ir

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ – کاملترین فایل مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن کاربران گرامی درود بر شما.به سایت خودتان خوش آمدیدهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن_خوش.

آیین نامه اجرایی مدارس

تبصره در صورت لزوم و به ویژه در مواقعی که پیشنهادهای شورای دانش آموزان مطرح است مدیر مدرسه از نماینده شورای دانش آموزان و بر حسب مورد از افراد ذیربط و صاحب نظر برای … ماده ۱۲ . در هر سال تحصیلی مدیر باید در اولین فرصت و حداکثر یک ماه پس از بازگشایی مدارس نسبت به تشکیل شورای مدرسه اقدام کند. شورای مدرسه حداقل هر دو هفته …

[PDF]* بررسی مفاهیم و مبانی نظری بافت فرسوده

ها، مبانی حقوقی، مست. ندات و مراجع. قانونی مداخله در بافت. های فرسوده، ضرورت نوسازی این بافت. ها و سازمان و تشکیالت اجرا. یی یا. ارکان. مداخله در بافت فرسوده بیان شده و … سال دارند. -. بافت. های فرسوده شهری که فرسودگی آنها یا از بابت کالبد است و یا از بابت فعالیت و. بخش. های قابل. توجهی از شهرها با عمری بیش از. ۳۰٫ سال را شامل می.

[PDF]پرسشنامه انگیزه ی انجام کار در کودکان (نسخه ۲٫۱) – …

توسط RTO DhP
استفاده می کنند و بر مهارتهای شناختی. ۱۲٫ و کالمی. ۱۳٫ کودک تکیه دارند. پرسشنامه. انگیزه ی انجام کار. در کودکان. از طریق مشاهده. ۱۴٫ به ارزیابی. انگیزه ی انجام کار … مبانی. نظری زیربنایی این ارزیابی و. ارائه. راه. کار. هایی برای. بکارگیری و استفاده از. پرسشنامه. انگیزه ی انجام کار. در کودکان. می پردازد. به متخصصینی که می خواهند …

[DOC]طرح درس سواد اطلاعاتی برای دوره‌های تحصیلات تکمیلی مبتنی …

این توانمندیها که با عنوان سواد اطلاعاتی شناخته می‌شوند، افراد را قادر می‌سازند تا نیاز به اطلاعات را تشخیص دهند، و به جایابی، ارزیابی منتقدانه، و استفاده مؤثر و … برای تهیه طرح درس سواد اطلاعاتی، مبانی نظری سواد اطلاعاتی مورد مطالعه قرار گرفت و روشها و مدلهای آموزش سواد اطلاعاتی بررسی و طرح درس اولیه سواد اطلاعاتی طراحی شد.

متن کامل قانون مدیریت خدمات کشوری – وزارت بهداشت

۱ آذر ۱۳۹۰ – قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب هشتم مهر ماه ۱۳۸۶ کمیسیون مشترک رسیدگی به لایحه مدیریت خدمات کشوری مجلس شورای اسلامی مطابق اصل هشتاد و پنجم (۸۵) ….. هرگونه ارائه خدمات و برقراری ارتباط با مراجعانی که نیاز به شناسایی افراد و آدرس محل استقرار آنها می باشد از سال ۱۳۸۸ بدون استفاده از شماره ملی و کدپستی …

[PDF]آموزش خویشتن‌بانی به کودکان سنین ۷ تا ۱۴ سال؛ با کدام …

آموزش خویشــتن بانی، پدیدارنگاری، تربیت دینی و اخالقی، کودکان هفت تا واژگان کلیدی: چهارده سال، … آموزش خویشتن بانی به کودکان سنین ۷ تا ۱۴ سال؛ با کدام منطق و رویکرد؟ )تحلیل نتایج یک مطالعه پدیدارنگارانه(. ۸۹٫ ۸۷ – ۱۱۶٫ سال دومë. شماره ۳ë. شماره پیا پی ۴ë. پاییز ۱۳۹۶ë …. پس از تدوین مبانی نظری سند تحول. بنیادین …

[PDF]تلفیق مدیریت مشارکتی و سیستم های فازی برای ارزیابی …

ﺳﯿﺴﺘﻢ ارزﯾﺎﺑﯽ ﻋﻤﻠﮑﺮد داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن ﻣﯽ. ﺷﻮد . ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. در ﻃﯽ ﭼﻨﺪ ﺳﺎل اﺧﯿﺮ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت زﯾﺎدی در ﺧﺼﻮص ارزﯾﺎﺑﯽ ﻋﻤﻠﮑﺮد آﻣﻮزﺷﯽ و ارزﺷﯿﺎﺑﯽ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ اﻧﺠﺎم. ﺷﺪه اﺳﺖ. و. در ﻫﺮ ﮐﺪام از اﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﺿﺮورت و ﺷﺎﯾﺴﺘﮕﯽ روش ارزﺷﯿﺎﺑﯽ ﺑﺮرﺳﯽ و ﺳﻌﯽ ﺷﺪه. اﺳﺖ. ﺗﺎ. ﻣﯿﺰان اﻋﺘﺒﺎر و اﺛﺮﺑ. ﺨﺸﯽ آن ﺑﻬﺒﻮد ﯾﺎﺑﺪ. ؛. اﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ اﯾﻦ واﻗﻌﯿﺖ اﺳﺖ ﮐﻪ اﻓﺰاﯾﺶ دﻗﺖ و ﮐﺎراﯾﯽ. روﺷﻬﺎی ارزﺷﯿﺎﺑﯽ ﻫﻤﻮاره ﻣﻮرد ﺗﻮﺟﻪ. اﻋﻀﺎی ﻫﯿﺌﺖ ﻋﻠﻤﯽ،.

دانلود کتاب های الکترونیک مقاله جزوه منبع علمی و پژوهشی …

دانلود کتاب های الکترونیک و منابع آموزشی و تحقیقاتی در زمینه ی مدیریت در گرایش های مدیریت دولتی صنعتی بازرگانی اجرایی مالی آموزشی تحول منابع انسانی استراتژیک مقاله … SA62-بررسی رضایت مندی کارشناسان شرکت توانیر از مسیر پیشرفت شغلی و ارائه راهکارهایی جهت بهبود آن … با میزان رضایت شغلی معلمان در سال ۹۳-۹۲٫

[PDF]ﺑﺮﺭﺳﻲ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﺎ ﻓﺮﺳﻮﺩﮔﻲ ﺷﻐﻠﻲ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎ

ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺯﻣﺎﻥ. ﭼﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﻱ ﺑﺎ ﻓﺮﺳﻮﺩﮔﻲ ﺷﻐﻠﻲ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ؟ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ. ﻓﺮﺳﻮﺩﮔﻲ ﺷﻐﻠﻲ ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﭘﺪﻳﺪﻩ ﻫﺎﻱ ﻗﺮﻥ ﺍﺧﻴﺮ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﺪ. ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻓﻨﻲ ﻭ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﺍﺯ ﻭﺍژﺓ ﺗﺤﻠﻴﻞ ﺭﻓﺘﮕﻲ ﺷﻐﻠﻲ. (ﻓﺮﺳــﻮﺩﮔﻲ ﺷــﻐﻠﻲ) ﺩﺭ ﺍﺻﻞ ﺑﻪ … ﮔﺮﻳﮕﺰ ﻣﻲ ﮔﻮﻳﺪ : ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺯﻣﺎﻥ ﺁﻥ ﺩﺳﺘﻪ ﺍﺯ ﺗﻮﺍﻧﺎﻳﻰ ﻫﺎ ﻭ ﻣﻬﺎﺭﺕ ﻫﺎﻳﻰ. ﺍﺳــﺖ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻛﻨﺘﺮﻝ ﺑﻬﻴﻨﻪ ﺯﻣﺎﻥ ﺗﻮﺳــﻂ ﻓﺮﺩ ﻣﻨﺠﺮ ﻣﻰ ﺷــﻮﺩ (ﭘﻮﺭ ﻇﻬﻴﺮ، ۱۳۸۰ ). ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﺳــﺮﻭﺵ، ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ. ﺯﻣﺎﻥ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺷــﻴﻮﻩ ﻫﺎﻯ ﻋﻠﻤﻰ ﻭ ﻣﻮﺛﺮ ﺻﺮﻓﻪ …

دانشگاه علامه طباطبایی پژوهشنامه مددکاری اجتماعی ۲۴۷۶-۶۳۹۹ …

دانشگاه علامه طباطبایی پژوهشنامه مددکاری اجتماعی ۲۴۷۶-۶۳۹۹ دانشگاه علامه طباطبایی ۱۲ ۱۰٫۲۲۰۵۴/rjsw.2015.7891 مقاله پژوهشی نیازها و مشکلات سالمندان در فضای شهری . … در پایان پیشنهادهای این پژوهش به ارائه راهکارهای برنامه‌ریزی حمل‌ونقل بر مبنای اصول «۳E» (مهندسی + آموزش، + اجرای مقررات) نیل به کاربست در طرح‌های مناسب‌سازی …

[PDF]ســـنجش آســـیب پذیری و برنامه ریـــزی راهبـــردی … – نشریه …

توسط نوروزی – ‏۲۰۱۷
کالبدی- فضایی در مواقع بروز زلزله در روستاها، سعی گردید بر. اســاس مباحث نظری و پژوهش های مشابه مهم ترین مــوارد و. شاخص ها در پرسشنامه تدوین و نتایج حاصل از پاسخ افـراد، در. ادامه ی این پژوهش ارائه و میزان آسیب پذیری مورد ارزیابی قرار. گیرد. بنابراین در ادامه به این نتایج توصیفی و استنباطی اشاره. می شود. .۱٫ سال ساخت بنا: بر …

[DOC]نقش آموزشهای فنی-حرفه ای در ایجاد اشتغال – دانشگاه فردوسی …

مبانی نظری و پیشینه تحقیق: … از جمله آن کشورها می توان از هند نام برد که از زمان شروع برنامه ریزی در این کشور در سال ۱۹۵۰ تا کنون دولت آن همیشه بر افزایش فرصت های اشتغال و نهایتا ریشه کنی بیکاری …. این مقاله به دنبال این است که آیامراکز فنی و حرفه ای توانسته اند آموزشهای نظری و عملی متناسب با نیازهای جامعه را ارائه نمایند؟

[PDF]دانش‌آموزان دیرآموز: ارزیابی پویا – نشریه تعلیم و تربیت …

۵۷ ۱۳۹۶|سال هفدهم، شماره ۴، پیاپی ۱۴۷ … کـه توانایـی یادگیـری مهارت هـای تحصیلـی ضـروری را دارد ولـی میـزان و عمـق یادگیـری وی نسـبت بـه متوسـط همساالنشـان کمتـر. اسـت. …. بــه ارزیابــی پویــا، ظرفیــت هوشــی دانش آمــوزان دیرآمــوز. می تــوان تــا حــدودی قابــل افزایــش اســت )۴(. جدول ۱٫ تفاوت ارزیابی ایستا و پویا. ارزیابی ایستا.

[DOC]بررسی رابطه سبک مدیریت مشارکتی و خلاقیت با … – خانه …

فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه تحقیق. ۲-۱٫ مقدمه۱۳٫ ۲-۲٫ مدیریت مشارکتی۱۴٫ ۲-۲-۱٫ تاریخچه مدیریت۱۴٫ ۲-۲-۲٫ مفاهیم ۱۶٫ ۲-۲-۳٫ تفاوت های مدیریت و رهبری ۲۰٫ ۲-۲-۴٫ … مهارت های مدیران ۳۱٫ ۲-۲-۸٫ وظایف مدیران ۳۲٫ ۲-۲-۹٫ مبانی و تعاریف مشارکت۳۳٫ ۲-۲-۱۰٫ نگاهی به مشارکت در اسلام و مدیریت ۳۵٫ ۲-۲-۱۱٫ سطوح عمده مشارکت۳۷٫ ۲-۲-۱۲٫

بررسی مهارتها و قابلیتهای کتابداران دیجیتال: موردپژوهی …

نتیجه گیری: به طورکلی، میزان توانمندی در مهارتهای دیجیتال در بین کتابداران مورد بررسی پایین بوده است، اما در صد بالایی از کتابداران از اهمیت مهارتهای دیجیتال آگاهند … به دلیل اهمیت نقش کتابداران دیجیتال در محیطهای کتابخانه ای برای ارتقای سطح ارائه خدمات در این سازمانها، پژوهش حاضر بر آن است تا به بررسی مهارتها و قابلیتهای …

[PDF]بررسی تأثیر دوره های کوتاه مدت آموزشی بــر کارآئـی …

ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺳﻄﺢ ﻣﻌﻠﻮﻣﺎﺕ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻭ ﺍﺭﺗﻘﺎﺀ ﺳـﻄﺢ ﻣﻬـﺎﺭﺕ ﺷـﻐﻠﯽ ﮐﺎﺭﮐﻨـﺎﻥ ﺑـﻪ ﻣﻨﻈـﻮﺭ. ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﮐﺎﺭﺁﺋﯽ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ … ﺍﺛﺮ ﺑﺨﺸﯽ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ. ” ﺩﺳﺖ ﻳﺎﻓﺘﻪ ﻭ ﺳﭙﺲ ﺭﺍﻫﮑﺎﺭﻫﺎﯼ ﻣﺆﺛﺮ ﺩﺭ ﺟﻬﺖ ﺗﺪﺍﻭﻡ ﻳﺎ ﺗﺠﺪﻳـﺪ ﻧﻈـﺮ ﺩﺭ ﺭﻭﺷـﻬﺎﯼ. ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻳﺰﯼ ﻭ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺩﻭﺭﻩ ﻫﺎﯼ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﻣﺪﺕ ﺁﻣﻮﺯﺷﯽ ﺭﺍ ﺩﺭ ﭘﻴﺸﺎﺭﻭﯼ ﺧﻮﺩ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﺪ . ﻫـﺪﻑ ﺍﺯ ﺍﺭﺍﺋـﻪ. ﻣﻘﺎﻟـﻪ ﺣﺎﺿـﺮ … ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ ﮐﻪ ﺍﻫﺪﺍﻑ ﻣﺬﮐﻮﺭ ﺗﺤﻘﻖ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﻳﺎﻓﺖ ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺟﻬﺖ ﺁﻣﻮﺯﺵ.

منابع و ماخذ مقاله b (597) – مرجع دانلود مقاله تحقیق و پروژه

فهرست تصاویر وجداول جدول ۱-۱٫ سیر تحول مفهوم هوش هیجانی، برگرفته از مبانی نظری پژوهش۱۲ تصویر ۱-۱٫ الگوی چهار مرحله‌ای تقویت سواد هیجانی شرایور۱۵ جدول ۱-۲٫ ویژگی افراد با هوش هیجانی باالا۱۹ جدول ۲- ۱٫ فراوانی رشته و دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و خلیج فارس به تفکیک دانشکدهها۵۴ جدول۲-۲٫

داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن و ﺗﺄﺛﯿﺮ آن ﺑﺮ ﻗﺼﺪ ﯽ ﻣﻬﺎرﺗﻬﺎ و وﯾﮋﮔﯿﻬﺎی ﮐﺎرآ – فصلنامه آموزش …

توسط حسینی نیا – ‏۲۰۱۷
ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ، ﯾﮑﯽ دﯾﮕﺮ از آﻣﺎرﻫﺎی ﻣﻬﻢ اراﯾﻪ ﺷﺪه، ﻣﯿﺰان ﻗﺼﺪ ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ. اﺳﺖ. ؛. ﺑﺮ اﺳﺎس آﻣﺎر. ﻣﻨﺘﺸﺮﺷﺪه. اﯾﻦ ﻣﯿﺰان در اﯾﺮان. ۲۵٫ %. اﺳﺖ. ﮐﻪ در ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﺑﺎ ﺳﺎل. ۲۰۱۰٫ ۴ (. ۳۱/. )% ﮐﺎﻫﺶ ﺷﺶ. درﺻﺪی. داﺷﺘﻪ اﺳﺖ . .۲٫ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﮥ. ﻣﻮﺿﻮع. ﺗﺎﮐﻨﻮن ﺗﻌﺎرﯾﻒ ﻣ. ﺘﻔﺎوت و ﻣﺘﻌﺪدی ا. ز ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ اراﺋ. ﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ . از ﻧﻈﺮ اﻗﺘﺼﺎدداﻧﺎن، ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻦ ﮐﺴﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ. ﻣﻨﺎﺑﻊ، ﻧﯿﺮوی ﮐﺎر، ﻣﻮاد و ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ را ﺑﺎ ﻫﻢ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﻣﯽ. ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ارزش آﻧﻬﺎ را …

هوش هیجانی، پیشینه و رویکردها از نگاه دین و روان‌شناسی | روان …

۲۰ اسفند ۱۳۹۰ – No.3, Fall 2011 رحیم میردریکوندی* چکیده هدف مقاله حاضر این است که با رویکردی علمی – دینی و به روش نظری، هوش هیجانی را از نگاه روان‌شناسی و اسلام، … آلمان توسط دانشمندی به نام ویلهلم وونت۱ تأسیس شد و روان‌شناسی که تا این زمان با عنوان «علم النفس» بخشی از فلسفه شمرده می‌شد، به صورت علمی رسمی و مستقل درآمد.

[PDF]اولویت های پژوهشی وزارت آموزش و پرورش – دفتر ارتباط با …

مدارس موجب شد، تا در چارچوبی هماهنگ اولویت های تحقیقاتی پیشنهادی. از کمیته های … تفکیک واحدهای ســتادی مربوط، برای اجرا در سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ به فراخوان …. امکان سنجی اجرای نظام دوری در دوره ابتدایی. ۲۷٫ آسیب شناسی اجرای ساختار جدید نظام آموزشی و ارائه. راهکارهای بهبود آن. ۲۸٫ بررسی و چگونگی توسعه کمی و کیفی آموزش و پرورش.

[DOC]تحول وتوسعه سازمان – مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی – …

با افزایش درآمدهای نفتی و عدم وجود نظارت بر نظام اداری، فساد در دستگاههای اداری کشور افزایش یافت تا جایی که مصدق در دهه ۳۰ به اصلاح نظام اداری پرداخت. …. یک مدل علمی مبتنی بر روش تحلیل عاملی، میزان دقت و تأثیر هر یک از عوامل مورد ارزیابی قرار گرفت که منجر به انتشار گزارش نهایی «بررسی و شناخت نظام اداری» در سال ۱۳۷۸ گردید.

[PDF]تحلیل چگونگی تاثیر قابلیت های نوآوری فناورانه بر … – …

و در نهایت در بخش پنجم به جمع بندی و ارائه پیشنهاداتی برای پژوهش های آینده پرداخته شده است. ۲- مبانی نظری پژوهش. ۱-۲- توانمندیهای نوآوری فناورانه. مفهوم توانمندی فناورانه در اوایل سال ۱۹۸۰ مطرح شد. این مفهوم، سطح تغییرات فناوری برای دستیابی. به توانمندی فناورانه را مورد بحث قرار می دهد ]۷[. رقابت پذیری یک سازمان به توانایی آن …

[PDF]مقدمه‌ای بر یادگیری الکترونیکی

ﭼﻨﺪ ﺻﺪ ﺳﺎﻟﻪ دارد . اﻳﻦ ﻧﻮع آﻣﻮزش،. ﻣﺘﻜﻲ ﺑﻪ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮی ﻋﻠﻤﻲ اﺳﺖ ﻛـﻪ. اﺟـﺮای ﻳـﻚ. ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ آﻣﻮزﺷﻲ اﻟﻜﺘﺮوﻧﻴﻜﻲ،. ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺎ ﺗﻜﻴﻪ ﺑﺮ اﻳﻦ ﻣﺒﺎﻧﻲ اﺳﺘﻮار اﻣﻜﺎن. ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ. دارد . ﻓﺼﻞ اول، ﺑﻪ ﭘﻴﺸﻴﻨ. ﺔ ﭘﮋوﻫﺶ ﭘﻴﺮاﻣﻮن آﻣﻮزش از …… اﻃﻼﻋﺎت ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺼﻮرت ﺗﻜﻪ. ای. ۲٫ اراﺋﻪ ﺷﻮد ﺗﺎ از ﺳﺮ رﻳﺰ آن، ﻫﻨﮕﺎم ﭘـﺮدازش ﺣﺎﻓﻈـﺔ ﻓﻌـﺎل. ﺟﻠﻮﮔﻴﺮی ﺷﻮد . ﻣﻄﺎﻟﺐ ﻳﺎدﮔﻴﺮی دروﻧﺨﻄﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻴﻦ. ﺗﺎ ۵٫ ۹٫ آﻳـﺘﻢ در ﻳـﻚ ﺻـﻔﺤﻪ اراﺋـﻪ. ﺷﻮد ﺗﺎ ﭘﺮدازش آﻧﺮا در ﺣﺎﻓﻈﺔ ﻓﻌﺎل.

[DOC]پایان نامه بررسی میزان فرسودگی شغلی در بین پایوران ندسا …

در نتیجه فرسودگی شغلی می بایست بیشتر در افرادی اتفاق بیافتد که مدت بیشتری به یک شغل اشتغالی داشته اند، تا افرادی که به تازگی شغلی را انتخابی نموده اند. برخی محققان … فرسودگی شغلی در میزان خفیف اختلال روانی نیست ولی به آهستگی در طول زمان توسعه یافته و ممکن است به یک ناتوانی روانی تبدیل شود. به همین دلیل …

[PDF]بررسی تأثیر فناوری اطالعات بر چابکی سازمان های تولیدی و …

عوامل مؤثر با آزمون فریدمن ارائه می شود. مبانی نظری. فناوری اطالعات به بخش جدایی ناپذیر و حیاتی برای حمایت،. Mohamedحفظ و رشد کسب وکارها تبدیل شده است ) … انعطاف پذیری افراد(؛. این توانمندی، انجام سرعت انجام کار )چابکی/ تیزی(: ۴٫ وظایف و عملیات در کوتاه ترین زمان ممکن است )سرعت عرضۀ. محصوالت جدید به بازار، تحویل …

[PDF]دریافت متن کامل فصلنامه مطالعات راهبردی زمستان ۹۵ – مرکز …

۳۰ بهمن ۱۳۹۱ – »بودجه ریزی در ایران: حقوق قوه مقننه در بررسی و رأی به بودجه)مبانی نظری و الگوی پیشنهادی(، )۱۳۸۶(«؛ »نقش در. حال تحول …. فاصله سال های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۶ منتشر شد، شش شاخص به شرح زیر مورد ارزیابی قرار گرفت: …… گوناگون، از راهکارهای جاری جهت رفع این چالش در کنار مدیریت غیر سازه ای بوده و میزان زیادی از.

[PDF]پژوهشنامه آموزشی ، شماره ۱۲۰ دی ماه ۱۳۸۹ – پژوهشگاه مطالعات …

ضرورت بازاندیشی پیرامون جایگاه مدیریت پژوهش – مرتضی کرمانشاهی. ۷۱ … منوط به اجرای پژوهش های تربیتی است و تقویت فعالیت های پژوهشی به عنوان یکی از راهکارهای مؤثر و مهم در افزایش کارایی مورد توجه …. این مراسم در سطح ستاد وزارت و نیز استانها فراهم گشته تا در آغازین روز هفته پژوهش اول دی ماه سال جاری، با به صدا درآوردن زنگ.

[PDF]رابطه هوش هیجانی و گرایش به آموزش الکترونیکی در سازمان‌ها

۱۵ تیر ۱۳۹۱ – ﭘﮋوﻫﺸﯽ. ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت و ارﺗﺒﺎﻃﺎت اﯾﺮان. ﺳﺎل. ﭼﻬﺎرم،. ﺷﻤﺎره. ﻫﺎی. ۱۱٫ و. ۱۲٫ ،. ﺑﻬﺎر. و. ﺗﺎﺑﺴﺘﺎن. ۱۳۹۱٫ ﺻﺺ. : ۵۵٫ -. ۶۱٫ راﺑﻄﻪ ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ و ﮔﺮاﯾﺶ ﺑﻪ آﻣﻮزش اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮑﯽ در. ﺳﺎزﻣﺎن. ﻫﺎ …. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﺗﺤﻘﯿﻖ. ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﺑﺮرﺳﯽ ﻧﻘﺶ ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ ﮐﺎرﻣﻨﺪان. ﺑﺎﻧﮏ. ﻫﺎ. ﺑﺮ ﮔﺮاﯾﺶ. ﺑﻪ آﻣﻮزش اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮑﯽ، در اﯾﻦ ﺑﺨﺶ ﻣﺮوری ﺑﺮ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﻣﺮﺑﻮط. ﺑﻪ ﻫﻮش ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ و ﭘﺬﯾﺮش ﺗﮑﻨﻮﻟﻮژی و آﻣﻮزش …

عوامل مؤثر بر توانمندی زنان سرپرست خانوار مورد مطالعه: زنان …

تحقیق حاضر با هدف شناسایی و ارزیابی عوامل جامعه شناختی مؤثر بر توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با در نظر داشتن دو رکن مذکور پیش برده شده است. … با تمرکز بر یک یا چند مورد از مسائل مبتلا به زندگی زنان سرپرست خانوار، سعی در ارائه راهکارهایی در جهت توانمندسازی آنان در راستای فائق آمدن بر مسائل مذکور شده است. مبانی نظری.

[PDF]تغییر سیاست جمعیتی جمهوری اسالمی ایران و پیامدهای امنیتی …

توسط قلی زاده – ‏۲۰۱۰
شروع شد و از سال ۱۳۴۸ به صورت متمرکز ادامه یافت. در همین سال در وزارت بهداری. »واحد بهداشت و تنظیم خانواده« استقرار یافت تا جمعیت را کنترل کند. در سال های بعد … مبانی نظری موضوع. از گذشته های دور جمعیت مورد توجه فالسفه، اندیشمندان و سیاست مداران بوده است. در. این زمینه نظریات و دیدگاه های مختلف و گاه متضاد ارائه شده است که می …

چکیده فارسی – موسسه کار و تامین اجتماعی

مدیریت کار. ۱۳۷۹٫ ۳۱٫ ۳۰-۷۹۱۳- Man. ” بررسی عوامل مؤثر در نظام ارزشیابی عملکرد کارکنان و ارائه الگوی مناسب “. دکتر محمد علی حقیقی. دکتر سید محمود حسینی. مدیریت کار …. ۴۵-۸۱۰۴ – Psy. بررسی ویژگیهای هویت و مهارتهای تحصیلی و شغلی نوجوانان و جوانان ۱۴ تا ۲۵ ساله مشهد و آمادگیهای آنان برای ورود به زندگی شغلی بزرگسالی.

[PDF]روش های ایجاد انگیزه در کارکنان – بانک اقتصاد نوین

علت، صاحب نظران نظریه ها و الگوهای مختلفی در این حوزه ارائه کرده اند. … در ادامــه مهمترین برنامه های ســازمانی بــرای ایجاد، افزایــش و تقویت انگیزش …. افراد. نیــاز دارنــد احســاس کننــد کــه. مدیریت از »ما« است و نه از »آنها«. -توصیــه شــما بــه مدیــران بــرای ایجــاد اشــتیاق و انگیــزه در افــراد. چیست؟ الزم نیســت مدیران کار خاصی انجام دهند؛ …

[PDF]Untitled – سازمان بازرسی کل کشور

راهکارهای برون رفت از چالش فساد اداری در شهرداری تهران. ٩. مطمئن در تعیین میزان سالمت اداری کشـورهای جهان، مالک معتبـری جهت ارزیابـی به شمار. مـی آید )سریزدی، ۷۵ :۱۳۸۶(. این سازمان برای مبارزه با فساد در زمینه تجارت بین المللی و سایر حوزه ها فعالیت می کند و از سال. ۱۹۹۵ دست به رده بندی کشورها از لحاظ میزان فساد اداری و انتشار …

[PDF]ﺳﺮﭘﺮﺳﺖ ﺧﺎﻧﻮار زﻧﺎن ﻫﺎی ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﺳﺎزی ﺷﻴﻮه – فصلنامه رفاه اجتماعی

توسط کیمیائی – ‏۲۰۱۱ – ‏مقالات مرتبط
۸ خرداد ۱۳۹۰ – ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﺳﺎزی. ﻣﺪدﺟﻮﻳﺎن ﺑﻪ ﭼﻪ ﻣﻴﺰان ﺑﻪ اﻗﺘﺪار اﻗﺘـﺼﺎدی. و روان ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ دﺳﺖ ﻳﺎﻓﺘﻪ. اﻧﺪ؟ ﺑﺎ وﺟﻮد اﻳﻦ ﭼﻨﻴﻦ ﺳـﺌﻮال. ﻫـﺎﻳﻲ، ﭘـﮋوﻫﺶ ﺣﺎﺿـ. ﺮ ﺗﺤـﺖ. ﻋﻨﻮان. « ﺑﺮرﺳﻲ ﻧﺘﺎﻳﺞ ﺑﺮﻧﺎﻣﺔ. ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﺳﺎزی. زﻧـﺎن ﺳﺮﭘﺮﺳـﺖ ﺧـﺎﻧﻮار. ﺳـﺎزﻣﺎن. ﻫـﺎ. ی. ﺣﻤـﺎﻳﺘﻲ. ﺧﺮاﺳﺎن رﺿﻮی. » ﻣﻲ. ﺗﻮاﻧﺪ راه. ﮔﺸﺎی ﭼﻨﻴﻦ دﻏﺪﻏﻪ. ﻫﺎﻳﻲ ﻗﺮار ﮔﻴﺮد . ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮی. ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﺳﺎزی. ﺗﻼﺷﻲ اﺳﺖ ﺗﺎ اﻓﺮاد، ﺧﺎﻧﻮاده. ﻫﺎ، ﮔﺮوه. ﻫﺎ ﻳﺎ ﺟﻮاﻣﻊ ﺑﺘﻮاﻧﻨـﺪ ﻗـﺪرت ﺑـﻪ دﺳـﺖ.

[PDF]نقش عوامل مؤثربر ایجاد انگیزش شغلی کارکنان امور مالیاتی …

۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۱ – تاریخ پذیرش. ۱۳۹۵/۰۶/۳۱٫ ۱۳۹۴/۱۲/۱۰٫ نقش عوامل مؤثربر ایجاد انگیزش شغلی. کارکنان امور مالیاتی ارومیه. ۳سلیمان شیرزاد ۲محمد رحیم پور ۱رضا فتاحی … مبانی نظری. نظریه های انگیزشی. در زمینـه عوامـل مؤثـر بـر رضایت شـغلی و انگیـزش افـراد، تئوری هـای مختلفی وجـود دارند؛. تئـوری هـای محتوایـی کـه بـه محتـوای …

[PDF]چهارمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران و چهارمین کنگره …

۸ بهمن ۱۳۹۴ – وری روزآﻣﺪ، آﻣﻮزش ﮐﺎرآﻣﺪ ﻧﻈﺮی و ﻋﻤﻠﯽ اﺧﻼق، ﻣﻬﺎرت ﻓﻨﯽ ﺑـﺎﻟﯿﻨﯽ، ﺗﻌﺎﻣـﻞ اﺧﻼﻗـﯽ و ﻣـﺪﯾﺮﯾﺖ …… ﻣﺜﺒﺖ واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت اﯾﺪزاﯾﺮان اﻧﺘﺨﺎب ﺷﺪﻧﺪ . ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ. ﻫﺎی ﻋﻤﯿﻖ ﺑﺎ ﺣﺪاﻗﻞ زﻣﺎن ﯾﮏ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﺎ. ۱۵٫ اراﺋﻪ دﻫﻨﺪه. ی. ﺧـﺪﻣﺎت ﺳـﻼﻣﺖ. و. ۱۲٫ ﺑﯿﻤﺎر زن اﻧﺠﺎ. م و ﺗﺎ رﺳﯿﺪن ﺑﻪ اﺷﺒﺎع داده. ﻫﺎ اداﻣﻪ ﯾﺎﻓﺖ ….. ﺑﻪ ﻣﺎدران ﯾﺎری ﻧﻤﻮده و زﻣﯿﻨﻪ را ﺑﺮای اﯾﺠﺎد و ﺗﻘﻮﯾﺖ ﭘﯿﺎﻣﺪﻫﺎی ﻣﺜﺒﺖ ﻟﯿﺒﺮ و زاﯾﻤﺎن ﻃﺒﯿﻌﯽ اﯾﺠﺎد ﻧﻤﺎﯾـﺪ . ﺑـﻪ.

[PDF]15 تعریف سواد و سوادآموزی – سازمان نهضت سوادآموزی

افزایش میزان کارآیی، تقویت مهارت های حرفه ای و بهبود محیط کسب و کار. ۳٫ مصرف بهینه منابع و … و سند چشم انداز بیست ساله در حال بازنگری است و با مبانی نظری نظام تعلیم و تربیت اسالمی و سیاست های. سوادآموزی جمهوری اسالمی …. سازمان نهضت سوادآموزی، باید بتواند آمار و اطالعات اسمی افراد بی سواد را ارائه نماید. ۱۷٫ ضوابط و مقررات …

پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن. پرسشنامه مدیریت زمان;دانلود پرسشنامه مدیریت زمان;پرسشنامه مدیریت زمان کوئین;پرسشنامه مدیریت زمان عزیزی مقدم;پرسشنامه استاندارد مدیریت زمان;پرسشنامه مهارت مدیریت زمان;پرسشنامه میزان مهارت مدیریت زمان در جوانان;پرسشنامه میزان …

ستاره باران

-ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن -پروپوزال بررسی اثر مدیریت دانش بر موفقیت مدیریت ارتباط با مشتری در شعب بانک پاسارگاد شمال شهر تهران -مقاله کامل نظریه برچسب زنی -مبانی نظری و پیشینه تحقیق مطالبات معوق در ایران -چارچوب نظری و پیشینه پژوهش ارزیابی عملکرد

برترین فایل مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در …

۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ – امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شویدعنوان محصول دانلودی:مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن یکی از بهترین فایل ها در این موضوع پیش روی شماست. فهرست ، چکیده و لینک دانلود((مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت…

فایل پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا …

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ – برترین فایل مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن امیدواریم از خرید خود بهره کافی را برده و به موفقیت نزدیکتر شویدعنوان محصول دانلودی:مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن یکی از.

دانلود (پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ …

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دریافت فایل مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن – پرداخت و دانلود آنی شعار همیشگی ما مشتری مداری و کسب رضایت شما عزیزان می باشدهموطن گرامی سلام.به صفحه ی دانلود _مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی …

فایل مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ …

۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ – هموطنان گرامی سلام.وقت بخیر دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن || روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید هدف از این مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه …

دریافت فایل مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در …

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ – دریافت فایل مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن – پرداخت و دانلود آنی – دانلود مقالات جدید.

پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ – لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم محقق گرامی،شما با جستجویپرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن وارد این صفحه شده اید محصول دانلودی(پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن)شما را در رسیدن به …

دانلود فایل کامل پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در …

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ – هدف از این پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن بصورت جامع و کامل و جامع و با منابع جدید می باشد … خرید و دانلود مبانی نظری شناسایی نظام اخلاقی نخبگان علمی کشور و علل تاثیرگذار بر آن و ارائه راهکارهایی برای بهبود آن با آرزوی بهترینها برای شما عزیزان …

مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ …

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ – عنوان این مقاله : مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن هدف از این مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن بصورت جامع و کامل و جامع و ب.

خرید و دانلود پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در …

۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ – برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی|| پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن || روی دکمه ادامه … دریافت فایل مبانی نظری شناسایی نظام اخلاقی نخبگان علمی کشور و علل تاثیرگذار بر آن و ارائه راهکارهایی برای بهبود آن – پرداخت و دانلود آنی از حضور شما …

[DOC]سیستم اثربخش ارزشیابی عملکرد؛ مبانی، رویکردها و روشها

هدف اصلی از ارزیابی عملکرد این است که اطلاعات ضروری در باره نیروهای شاغل در سازمان جمع آوری گردد و در دسترس مدیران قرار گیرد تا آنها بتوانند تصمیمات بجا و لازم را در … بر حسب نیازهای سازمانی، ب) پیش بینی بازخورد به کارکنان در جهت اصلاح یا تقویت رفتار آنها و ج) تخصیص پاداش و ارتقای شغلی افراد، مورد استفاده قرار می گیرد.

[PDF]ﺑﺮرﺳﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﮔﺬار در اﯾﺠﺎد ﻧﻮآوری،ﺧﻼﻗﯿﺖ و ﮐﺎرآﻓﺮ

در اﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺳﻌﯽ ﮔﺮدﯾﺪ ﺗﺎ ﺿﻤﻦ. ﺷﻨﺎﺳﺎﺋﯽ. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻮآوری. ،. ﺧﻼﻗﯿﺖ و ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ. ،. ﻋﻮاﻣﻞ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﮔﺬار ﺑﺮ آﻧ. ﻬﺎ و ﺗﻮاﻧ. ﻤﻨﺪی. ﻧﻮآوری. ۱٫ و. ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ را. در ﺷﺮﮐﺖ ﻫﭙﮑﻮ. ﻣﻮرد ارزﯾﺎﺑﯽ ﻗﺮار. داده و ﺑﺎ ﺗﺤﻠﯿﻞ ﺷﮑﺎف ﺑﯿﻦ ﺳﻄﺢ ﻣﻄﻠﻮب و وﺿﻊ ﻣﻮﺟﻮد. ﻓﺮﺻﺘﻬﺎﯾﯽ ﺑﺮای. رﺷﺪ ﺷﺘﺎﺑﺎن و. ﺳﺎزﻣﺎن دﻫﯽ ﺷﺪه ﻧﻮآوری ﺟﻬﺖ. اراﺋﻪ اﯾﺪه ﻫﺎ ﺑﻪ ﺑﺎزار. را در ﺷﺮﮐﺖ ﻓﺮاﻫﻢ ﺳﺎزد ﺗﺎ ﺑﺘﻮان ﺑﺎ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺟﻬﺎدی در ﭘﯿﺎده ﺳﺎزی اﻗﺘﺼﺎد ﻣﻘﺎوﻣﺘﯽ. ﺑﺮای ﺑﺮون رﻓﺖ از ﺑﺤﺮا.

مبانی نظری شناسایی نظام اخلاقی نخبگان علمی کشور و علل …

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ – هدف از این مبانی نظری شناسایی نظام اخلاقی نخبگان علمی کشور و علل تاثیرگذار بر آن و ارائه راهکارهایی برای بهبود آن در دانشگاه‌های دولتی تهران می باشد.

آموزش کامل: دروس چهارم دبستان – اورجینال – وب نیلو – پارت بلاگ

فایل مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آن -. دریافت فایل پاورپوینت بررسی مهندسی مع – پرداخت و دانلود آنی -. دانلود پرسشنامه مقیاس بلوغ اجتماعی رائو (RSMS) – خرید آنلاین و دریافت -. دانلود پاورپوینت پارادایم ها و مکاتب مدیریت استراتژیک – خرید آنلاین و دریافت

ماه سال جاری – خبربان

ایران آنلاین / مجموع بارشهای کشور از ابتدای سال آبی جاری (ابتدای مهر ۹۶) تا ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارم اردیبهشت به ۱۲۸٫۱ میلیمتر رسید. ثبت ۱۲۸٫۱ میلی‌متر بارش در سال جاری در حالی است که مقدار بارش‌ها در مدت مشابه سال گذشته ۲۱۰٫۷ میلی‌متر ثبت شده که مقایسه این دو رقم، نشان‌دهنده کاهش ۳۹٫۲ درصدی بارشها در سال جاری است. همچنین میزان …

پردیس فارابی دانشگاه تهران – حسین خنیفر

پژوهشگر برتر عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت و حسابداری پردیس فارابی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۲٫ پژوهشگر نمونه … مهارت های مدیریت زمان از دانش تا روش، انتشارات نصایح، چاپ اول، ۱۳۹۰ ….. بررسی ابعاد روانی فلات شغلی و ارائه راهکارهای علمی برون رفت، فصلنامه (علمی – ترویجی) فرهنگ مدیریت (دانشگاه تهران)، شماره ۱۲، بهار ۱۳۸۵٫

هارمونی باران

با کمک این مجموعه اموزشی در کمترین زمان و با کمترین بودجه ،‌قادر خواهید بود ، دفاع شخصی را بیاموزید. …. شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اینترنتی سایت هستید ما در این سایت محصولات مفید آموزشی و کاربردی را هم به شما ارائه می کنیم . ما بهترین محصولات ….. آموزش دیوان (باقلاما) از مبتدی تا پیشرفته – جدید و دارای گارانتی – اورجینال …

پویا گرافیک

آموزش بدنسازی و پرورش اندام به صورت تصویری اورجینال آموزش کامل بدنسازی Body building اورجینال آموزش قدم به قدم بدنسازی اورجینال آموزش بدنسازی. Body building آموزش قدم به قدم بدنسازی بهترین نوع آموزش از مبتدی تا حرفه ای شما اقایان و بانوان ورزشکار حتما مایلید با توجه به رشته ورزشی تخصصی خود ، از مناسب ترین تمرینات …

پیچک یادها

+ نوشته شده در جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۴۲ توسط سیما | نظر بدهید … شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اینترنتی سایت هستید ما در این سایت محصولات مفید آموزشی و کاربردی را هم به شما ارائه می کنیم . ما بهترین محصولات را برای ….. برچسب ها : آموزش سه تار از مقدماتی تا حرفه ای – جدید و دارای گارانتی – اورجینال, + نوشته شده در …

پایان نامه پاسخ رفتاری کاربران به تبلیغات اینترنتی: …

پایان نامه پاسخ رفتاری کاربران به تبلیغات اینترنتی: تبیین نقش اعتماد و نگرش به تبلیغات اینترنتی/ رشته مدیریت بازرگانی در ۱۳۹ صفحه در قالبwordو قابل … چگونگی ارائه برندها، محصولات یا خدمات برای اینکه مورد توجه بیشتر مصرف¬کنندگان قرار گرفته و متمایز بودن آنها برجسته گردد تا افراد مجذوب آنان گردند و یا …

تصاویر برای مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه …

{“clt”:”n”,”cr”:6,”ct”:15,”id”:”r69dMQJpo1NSpM:”,”oh”:675,”ou”:”https://static.cdn.asset.aparat.com/avt/10274476-2462-b__415985212.jpg”,”ow”:900,”pt”:”مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”OqeSo7iCNDEltM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/qdG8h/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C_%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C_%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86_%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA_%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA_%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%AF%D8%B1_%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AF”,”s”:””,”sc”:1,”st”:”آپارات”,”th”:93,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcQUnGza6khhQlsNp319psp_Rg5sI2T2P25ZeOFc4lpIU511CC9SRQVaKA”,”tw”:124}

{“clt”:”n”,”cr”:18,”ct”:15,”id”:”OIse-QQXNUcWIM:”,”oh”:675,”ou”:”https://static.cdn.asset.aparat.com/avt/10274336-4668-b__373344230.jpg”,”ow”:900,”pt”:”پرسشنامه ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد”,”rh”:”aparat.com”,”rid”:”xO20KEB4cPZBSM”,”rt”:0,”ru”:”https://www.aparat.com/v/gRShe/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C_%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86_%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA_%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA_%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86_%D8%AF%D8%B1_%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AF”,”s”:””,”sc”:1,”st”:”آپارات”,”th”:93,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcSGgkBA36dgWqWrWRhx1-gaPNoPu3sDNbEJRNrmoVriOl5lihLRxwzEn78″,”tw”:124}

{“cb”:9,”cl”:3,”clt”:”n”,”cr”:3,”ct”:3,”id”:”KMjTm364oQwl5M:”,”oh”:225,”ou”:”http://ziaomihobab.ir/images/3.jpg”,”ow”:225,”pt”:”مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و …”,”rh”:”ziaomihobab.ir”,”rid”:”gkAJoYAZezZxzM”,”rt”:0,”ru”:”http://ziaomihobab.ir/post/matlab2521.html”,”s”:””,”th”:92,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcTOHbtl8yCvdbDQbS5zScmYrNlc7wunxUjDqiHEwItQAq2LNacR7lnjiQ”,”tw”:92}

{“clt”:”n”,”id”:”eGhfPButtcGIOM:”,”oh”:192,”ou”:”http://shayanarticle.ir/images/2.jpg”,”ow”:262,”pt”:”فایل پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله …”,”rh”:”shayanarticle.ir”,”rid”:”hDItBhabBWK7zM”,”rt”:0,”ru”:”http://shayanarticle.ir/post/matlab595.html”,”s”:””,”sc”:1,”th”:90,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcQO0mhKvdgOnld-birMDcFB06t2-ikuAHJ3RC4B0-1Mmgagos3fO1y3v9E”,”tw”:123}

{“cl”:3,”clt”:”n”,”cr”:9,”ct”:15,”id”:”G6Ua4xaP1CTC7M:”,”oh”:180,”ou”:”http://ziaomihobab.ir/images/article-pic-25.jpg”,”ow”:240,”pt”:”فایل پروپوزال ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله …”,”rh”:”ziaomihobab.ir”,”rid”:”PDil12b5icx32M”,”rt”:0,”ru”:”http://ziaomihobab.ir/post/matlab2710.html”,”s”:””,”sc”:1,”th”:92,”tu”:”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q\u003dtbn:ANd9GcQYP-go-fgFDZKa3LdxVFgOu1lCPNmKCCI95ALzbYLN7y8T7TOhNBPQNw”,”tw”:123}

تصاویر بیشتر برای مبانی نظری ارزیابی میزان مهارت مدیریت زمان در افراد ۱۲ تا ۳۰ ساله و ارائه راهکارهایی برای تقویت آنگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام
(function(){var a=document.querySelector(“#taw”),b=document.querySelector(“#topstuff”);if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector(“#rso”).children,d=0;d

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *